1983 Beyoğlu Silifke’ye Hayırlı Uğurlu Olsun

1983 Beyoğlu Silifke’ye Hayırlı Uğurlu Olsun

1983 Beyoğlu Silifke’ye Hayırlı Uğurlu Olsun

Muhteşem bir işletme, 1983 Beyoğlu Çikolata, Kave gibi nezih bir  müesseseyi ilçemize kazandıran genç iş damlarımızdan, Mehmet  Ertaş ve Mehmet Kaynar’a teşekkür ediyoruz.

1950’li yıllardan günümüze kadar uzanan, geleneksel lezzet meşhur ‘Beyoğlu Çikolatasını’ Silifkelilerle buluşturan 1983Beyoğlu Çikolata & Kahve, bu gün Silifkelilere hizmet vermeye başladı. Muhteşem bir işletme olan 1983 Beyoğlu’nu Silifke’mize kazandıran Mehmet Ertaş ve Mehmet Kaynar’a teşekkür ediyoruz.

İlçemize büyük emekler verilerek kazandırılan 1983 Beyoğlu Çikolatacısının açılış töreni önümüzdeki günlerde yapılacak.

1983Beyoğlu Çikolata & Kahve’nin butik konsepti muhteşem görünüyor.Beyoğlu’nun meşhur çikolatasını kahve konsepti ile birleştiren 1983 Beyoğlu Çikolata & Kahve, Silifke’nin en güzel ve nadide ve en işlek caddesinde Göksu ırmağı kenarında hizmete açılan cafe. Çikolatayı kendine özgü butik konseptiyle çikolata severlerin beğenisine sunuyor. İpek yapılı, zarif, beyaz, akışkan tatlı, Beyoğlu çikolatası gibi geniş bir çikolata ve kahve yelpazesine sahip 1983 Beyoğlu Çikolata & Kahve, farklı sunum şekilleriyle hem göze hem damak zevkine hitap ediyor. Kırma sütlü, bitter ve beyaz çikolatalı fındıklı, Antep fıstıklı çikolatalar damakları şenlendirirken, eritilmiş çikolataya batırılıp hazırlanan çikolatalı çilek ve sıcak çikolatalar farklı bir tat arayışında olanların vazgeçilmezi oluyor. Yaban mersinli, altın çilekli, ananaslı, limon kabuklu çikolatalar ise meyve severlerin için iyi bir alternatif. Soğuk Türk kahvesi, ev yapımı naneli, çilekli limonatalar, soğuk kahveler, Beyoğlu’na özel spesiyal soğuk içecekler ise yazın serinleten favori içecekleri arasında yer alıyor. Göksu ırmak kenarında bir parça çikolata ile günün kahvesinin muhteşem birlikteliği 1983 Beyoğlu Çikolata & Kahve’de bir araya geliyor. Silifkeliler 1983 Beyoğlu cafe’yi ilçemize kazandıran genç işletmecilerimizden Mehmetlere teşekkür ederiz diyor.

43 defa okundu , , kategorisinde, 31 May 2019 - 08:43 tarihinde yayınlandı
Yorum Yaz