Bayanlarımızın bu resimlerdeki gibi yüzleri hep gülsün

Bayanlarımızın bu resimlerdeki gibi yüzleri hep gülsün

Bayanlarımızın bu resimlerdeki gibi yüzleri hep gülsün

Ünlü Ressam Nazan Kundak’ın Silifke’m ve Oya Yüzlü Kadınlarımız Sergisi Törenle Açıldı. Serginin açılışını yapan Silifke Kaymakamı Şevket Cinbir “ Bayanlarımızın bu resimlerdeki gibi yüzleri hep gülsün” dedi.

SERGİ 3-7 ARALIK TARİHİNE KADAR AÇIK KALACAK

Silifke’nin yetiştirdiği ünlü ressamlarımızdan Nazan Kundak, “Silifke’m ve Oya Yüzlü Kadınlarımız” adı altında Silifke ticaret ve sanayi odasında üçüncü sergisini açtı.Serginin açılış kurdelesini Silifke Kaymakamı Şevket Cinbir, Ticaret Odası Başkanı Nurettin Kaynar, Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Çiftçi ve diğer davetliler tarafından kesildi.

Geçen yıl da Silifke Ticaret ve Sanayi odası salonunda “Atatürk ve Silifkem’ adlı resim sergisini açan ve bir hafta süre ile vatandaşlarımız tarafından ziyaret edilen resim sergisi ziyaret edenler tarafından çok beğenilmişti.

Pazartesi günü Ticaret ve Sanayi odasında resim sergisini açan Nazan Kundak’ı, basın mensupları yalnız bırakmadı.

Kundak; Silifke’de resim sergisi açmaktan büyük mutluluk duyduğunu, resim sergisinin açılmasına kendisine destek sağlayan Silifke Kaymakamı  Şevket Cinbir’e, serginin açılışında ev sahipliği yapan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Nurettin Kaynar’a çok teşekkür ettiğini belirtti.

sergimi gezen ve bana teşekkürlerini bildiren bütün hemşerilerime, ziyaretçilerime şimdiden şükranlarımı sunuyorum dedi.

Ressam Nazan Kundak Ticaret Odasına bir Atatürk resmi, Başkan Nurettin Kaynar’a ve Genel Sekreter Yıldırım Baydar’a uğurlu gelsin diye birer Şahmaran resmi hediye etti.

Ticaret odası başkanı Nurettin Kaynar’da teşekkürlerini ileterek kendisine bir plaket takdim etti.

83 defa okundu , , kategorisinde, 04 Ara 2018 - 08:55 tarihinde yayınlandı
Yorum Yaz