Deplasman Fatihi Silifke Belediyespor Kırıkhan’dan 3 puanla döndü:0-1

Deplasman Fatihi Silifke Belediyespor Kırıkhan’dan 3 puanla döndü:0-1

Deplasman Fatihi Silifke Belediyespor Kırıkhan’dan 3 puanla döndü:0-1

BAL Ligi 5. grupta mücadele veren Medcem Silifke Belediyespor geleneği bu defa da bozmadı. Deplasmanda Kırıkhanspor ile karşılaşan Medcem Silifke Belediyespor güçlü rakibini 1-0 mağlup ederek 3 puanın sahibi oldu. Golü Ufuk Koç attı.

Kırıkhanspor maçından galip geldikleri için mutlu olduklarını belirten Medcem Silifke Belediyespor Futbol Şube Sorumlusu Ahmet Şimşek, “BAL ligi yolunda bir engeli daha aştık. Galip geldiğimiz için mutluyuz. Bugünde galip geldik ve ligde iddiamızı sürdürdük. Tüm maçlarımızı kazanmak için sahaya çıkıyoruz. Hak ettiğimiz bir galibiyeti almanın sevincini yaşadık. Bölgesel Amatör Ligde mücadele eden takımımız inşallah bu ligde kalıcı olacaktır. Futbolcularımızı, yöneticilerimizi ve taraftarımızı kutluyorum. Silifke halkının bize güvenmesini ve inanmasını istiyoruz. Bizim yanımızda olsunlar bizde saha içerisinde gerekeni yapacağız” diye konuştu.

BAL LİGİ ZORLU BİR LİG

Ahmet Şimşek, “Bu takımı buraya kadar teknik heyetimiz, futbolcularımız ile büyük Silifke taraftarlarımız getirdi. Üç yılda yaptıklarımız ortada ama bazen istenmeyen mağlubiyetler olabiliyor. Ayağa kalkmak ve tekrar bir olup birimizi yıpratacak eleştiriler yerine takımımıza sahip çıkmak zorundayız.  Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada ligi en iyi yerde bitirecek güce sahibiz. Çünkü teknik heyetimize ve futbolcularımıza sonuna kadar güveniyorum” dedi.

BİZİM GÜCÜMÜZ ORTADA FUTBOLCULARIMIZI KUTLUYORUM

Kırıkhan maçına iyi hazırlandıklarını belirten Medcem Silifke Belediyespor Teknik Direktörü Yılmaz Özlem, “Kırıkhan maçına hafta boyunca iyi hazırlandık ve çalışmalarımızın karşılığını galip gelerek aldık. BAL ligi gerçekten çok güçlü takımlardan oluşuyor. Bizimde gücümüz ortada, Futbolcularımı kutluyorum. Ligde hep birlikte, el ele vererek zorlu maçları aşacağız. Biz hedeflerimizi büyük belirledik. Yani bu kolay bir iş değil. Hedeflerimizden asla yılmayacağız. İstediğimiz galibiyeti aldık” dedi.

Yılmaz Özlem; “Biz takım olarak Silifke şehrine yakışanın en iyisini yapmak istiyoruz. Tabi ki zor şartlarda kurduğumuz bir takım var. Takımımız inandı, bu şehre iyi futbol seyrettirmek istiyor, başarı getirmek istiyor ve emek harcamak istiyor. Biz takım olarak, yönetim olarak gereken bütün fedakârlıkları fazlasıyla yapıyoruz” şeklinde konuştu.

85 defa okundu , , kategorisinde, 04 Ara 2018 - 08:48 tarihinde yayınlandı
Yorum Yaz