Erden Gayrimenkul, Atakent’e 2. şubesini açtı

Erden Gayrimenkul, Atakent’e 2. şubesini açtı

Erden Gayrimenkul, Atakent’e 2. şubesini açtı

İlçemizde 2011 Yılından buyana Emlak ve Gayrimenkul sektöründe hizmet veren Erden Gayrimenkul, Silifke’den sonra 2. şubesini Atakent’e açarak hizmetlerine bir yenisini daha eklemiş oldu. Alım-Satım, Kiralama, Arazi ölçümü, intikal, taksim, kat mülkiyeti ve tapu takip işlerinde güvenin adresi olmaya devam eden Erden Gayrimenkul, Atakent’e açtığı yeni hizmet bürosu ile de günübirlik yazlıkçılar için ev kiralama hizmetleri vermeye başladı.

Güvenin Kaliteyle Birleştiği adres sloganıyla yola çıkan Erden Gayrimenkul, müşterilerine daha iyi hizmet sunmak, ve Atakent’de bulunan yazlıkçılara daha hızlı hizmet sunmak için 2. şubesini Susanoğlu Plaj trafik ışıkları yanında hizmete açtı.

Alım-Satım, Kiralama, Arazi ölçümü, intikal, taksim, kat mülkiyeti ve tapu takip işlerinde güvenin adresi olmaya devam eden Erden Gayrimenkul, Atakent’e açtığı yeni hizmet bürosu ile de günübirlik yazlıkçılar için ev kiralama hizmetleri vermeye başladı.

Atakent’e tatil yapmak için gelen yerli ve yabancı turistlere konaklayabilecekleri dayalı döşeli evlerimizi günü birlik kiraya vermeye başladık diyen Erden Gayrimenkul yetkilileri, “Müşterilerimize daha hızlı hizmet sunabilmek ve kolay ulaşılabilmek için Atakent’e ikinci şubemizi açtık. Böylelikle müşterilerimiz Silifke’ye gelmeden bizlere Atakent’de ulaşabilecekler. Ev, işyeri ve arazi alım satımlarının yanı sıra günlük ev kiralamada da Silifke’den sonra Atakent’de güvenin adresi olmak istiyoruz. İlçemize gelen misafirlerimize iyi bir tatil geçirmeleri için konaklamalarında kendi evlerindeki rahatı sunmaya gayret gösteriyoruz” dedi.

40 defa okundu , , kategorisinde, 08 Tem 2019 - 09:15 tarihinde yayınlandı
Yorum Yaz