Esnaflardan temizlik işçisi Taşkaya’ya plaket

Esnaflardan temizlik işçisi Taşkaya’ya plaket

Esnaflardan temizlik işçisi Taşkaya’ya plaket

Silifke Belediyesi Temizlik işçisi olarak çalışan, Belediye çevresi ile çarşı merkezdeki sokakları temizleyen Hasan Taşkaya’yı titiz çalışmasından dolayı esnaflar plaketle onurlandırdı.

Saray Mahallesi Sanatçılar 2 Sokakta bulunan esnaflar, Belediye Temizlik işçisi Hasan Taşkaya’nın çalışmasından memnun olduklarını verdikleri plaketle ifade ettiler. Her gün belirli saatlerde gelerek caddeyi süpüren ve çöpleri alarak esnafların tekdirini kazanan Hasan Taşkaya verilen plaketten dolayı çok mutlu olduğunu ifade etti.

İlk defa birilerinin yaptığı çalışmayı takdir ettiğini belirten Taşkaya, “Silifke Belediyesi temizlik işçisi olarak çalışıyorum. Bana gösterilen çalışma alanımı her zaman çok temiz tutmaya çalıyorum. Esnaflarımızda yaptığım bu çalışmaları beğenip beni plaketle onurlandırdıkları için çok teşekkür ederim” dedi.

Temizlik işçisi Hasan Taşkaya tüm esnaf arkadaşlarımızın sevgisini kazanan birisi diyen Saray Mahallesi Sanatçılar 2 sokak esnaflarından Kerim Parlatan, “Çok çalışkan ve titiz çalışan Hasan kardeşimizi onure etmek için bir plaket hazırlattık. Yine sokağı temizlemeye geldiği bir gün sürpriz yaparak esnaf arkadaşlarla birlikte kendisine plaket verdik. Bizlerde işçimizin yaptığı çalışmadan feyiz alarak sokağımızı daha temiz tutmaya çalışıyoruz. Böyle çalışkan insanlar her zaman ödüllendirilmeli” dedi.

9 defa okundu , , kategorisinde, 05 Eki 2019 - 12:33 tarihinde yayınlandı
Yorum Yaz