Gürhan Dölek, “Sponsorlarımıza Teşekkür Ediyoruz”

Gürhan Dölek, “Sponsorlarımıza Teşekkür Ediyoruz”

Gürhan Dölek, “Sponsorlarımıza Teşekkür Ediyoruz”

Türkiye Voleybol Federasyonu Erkekler 2. Liginde her yıl Silifke’mizi başarılı bir şekilde temsil eden Kılıç Silifke İdman Yurdu Başkanı Gürhan Dölek, takımlarına sponsor olan firmalara teşekkür etti.

Kılıç Silifke İdman Yurdu Başkanı Gürhan Dölek, “Takımımızın başarılı olmasına katkı sağlayan Kılıç Holding Yönetim Kuruluna, hemşehrimiz destekçimiz  Kaşif İslim’e, İzmir İlinde faaliyet gösteren hemşehrimiz Orbit Enerji firması yetkilisi Vahit Kaya’ya, Mbr Tantuni İskender ve Döner işletmeleri ortakları Mehmet Bakır ve Ferhat Dursun’a , Rönesans Organizasyon sahibi Erman Kirişçi’ye, Öz Kuyumculuk Halil İbrahim Öz’ e, Selef Gıda Nurettin Kaynar’a, Şafak İnşaat Mustafa Şafak’a, Monte’nin Yeri Mesut Öztürk’e, Hilal İletişim Cemil Parlar’a, Yel-Tur Turizm Ozan ve Özgür Yel’e, 4 Mevsim Kreş ve Gündüz Bakım Evi Nazlı Çetin’e Spor’a destekleri ve kulübümüze yaptıkları katkılarından dolayı sonsuz teşekkür ederiz.”dedi.

FİKSTÜR BELLİ OLDU!

Öte yandan voleybol 2. lig 3. grupta şampiyonluk mücadelesi verecek olan Kılıç Silifke İdman Yurdu’nun ilk yarı fikstürü belli oldu. Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından gerçekleştirilen fikstür çekimi sonrasında Kılıç Silifke İdman Yurdu’nun 2019-2020 sezonunda ilk yarıda oynayacağı 8 maçın takvimi belli oldu. İlçemizin gururu Kılıç Silifke İdmanyurdu Kırmızı Siyah renkleriyle bu yıl da Silifke’yi en iyi şekilde temsil etmeye devam edecek.

Kılıç Silifke İdman Yurdu’nun 2.Lig 3.Grup’taki ilk yarı maç programı şu şekilde: 20 Ekim 2019 Pazar / Kılıç Silifke İdman Yurdu – Pema Koleji (Saat; 14.00), 27 Ekim 2019 Pazar / Ürgüpspor – Kılıç Silifke İdman Yurdu (Saat; 14:00), 3 Kasım 2019 Pazar / Kılıç Silifke İdman Yurdu – Develi Belediyespor (Saat; 14:00), 10 Kasım 2019 Pazar / Konya Büyükşehir Belediyespor – Kılıç Silifke İdman Yurdu (Saat; 13:00), 24 Kasım 2019 Pazar / Kılıç Silifke İdman Yurdu – Melikgazi Belediyespor (Saat; 14:00), 1 Aralık 2019 Pazar / Tarsus Gençlikspor – Kılıç Silifke İdman Yurdu (Saat; 14:00), 8 Aralık 2019 Pazar / Kılıç Silifke İdman Yurdu – Aksaray M.T.A.L (Saat; 14:00), 15 Aralık 2019 Pazar / Gezlevispor – Kılıç Silifke İdman Yurdu (Saat; 14:00)

İç ve dış transferlerimizi tamamladık lige hazırız diyen Kulüp Başkanı Gürhan Dölek, “Silifke’nin gençleri ile alt yapıdan buyana oluşturduğumuz takımımız bu yıl yine Voleybol Erkekler 2. liginde Silifke’mizi en iyi şekilde temsil edecek. Bu yıl yine her zaman olduğu gibi taraftarlarımızın desteği ile en iyi yerlere gelmek, Silifke’ye şampiyonluk yaşatmak istiyoruz. Takımımızın 2019-2020 sezonuna hazırlanmasında emeği ve desteği olan herkese teşekkür ediyor, 20 Ekim 2019 Pazar günü Silifke Spor Salonunda oynayacağımız ve ilk karşılaşmamız olan Pema Koleji maçına tüm Silifke halkını davet ediyorum” dedi.

9 defa okundu , , kategorisinde, 05 Eki 2019 - 12:31 tarihinde yayınlandı
Yorum Yaz