İdmanyurdu ilk yarının son maçını da kazanmasını bildi

İdmanyurdu ilk yarının son maçını da kazanmasını bildi

İdmanyurdu ilk yarının son maçını da kazanmasını bildi

Türkiye Voleybol Federasyonu Erkekler 2. Lig 4. gurupta mücadele eden Kırmızı Siyahlı ekibimiz Silifke İdmanyurdu, ilk yarının son maçı olan Osmaniye İstiklal Ortaokulunu 3-1 yenerek ilk yarıyı mutlu kapattı.

Erkekler 2. Lig 4. gurupta ilk yarının son maçına kendi evinde kendi seyircisi önünde çıkan Silifke İdmanyurdu Osmaniye İstiklal Ortaokulunu 3-1 yendi. İlk sete kötü başlayan İdmanyurdu seti 17-25 kaybetti. İkinci sete iyi başlayan kırmızı siyahlı ekibimiz ikinci seti 25-21, üçüncü seti 25-21 ve dördüncü seti de büyük üstünlük kurarak 25-12 almayı başardı.

Lige çıktığı ilk günden itibaren Silifke’de Voleybol sporunun da sevilebileceğini gösteren ve iyi bir taraftar kitlesi oluşturan Silifke İdmanyurdu, gurubu içerisinde başarı seviyesi yüksek takımlar arasında yerini aldı.

Amatör bir ruhla 2.ci Lige çıktıklarını ve ligde büyük başarı sağladıklarını belirten Kulüp Başkanı Gürhan Dölek, “Bir birinden kaliteli takım ve oyuncuların bulunduğu gurubumuzda iyi bir başarı yakaladık. Bu başarı takım oyuncularımız, teknik direktörlerimiz ve Silifkelilerin özverisi ile hep birlikte sağlanmıştır. Destek olan herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

İlk yarının son maçını kendi seyircimiz önünde aldığımız için mutluyuz diyen Dölek, “İlk yarıyı aldığımız 3-1 lik başarı ile kapatmış bulunuyoruz. İkinci yarıya daha güçlü bir şekilde başlayarak şampiyonluk yarışından kopmadan devam etmek istiyoruz. Bizlere güvenen ve inanan hem sponsorlarımızın hem de Silifke halkının desteğini ikinci yarıda da bekliyoruz” dedi.

Ligin ilk yarısını güzel kapattık diyen Silifke İdmanyurdu Antrenörü Eyüp Duğan, “İlk yarının son maçı olan Osmaniye İstiklal Ortaokulunu 3-1 yenerek mutlu ayrılan taraf olduk. Maçta gösterdikleri performanstan ötürü tüm takım oyuncularımızı kutluyorum. İkinci yarıya daha iyİ başlamak ve şampiyonluk yarışından kopmamak için var gücümüzle çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bu galibiyeti bizlere inanan ve güvenen herkese armağan ediyoruz” dedi.

1081 defa okundu , , , kategorisinde, 26 Ara 2017 - 08:46 tarihinde yayınlandı
Yorum Yaz