İnsanları kucaklamakla öpmekle Belediye Başkanlığı yapılamaz

İnsanları kucaklamakla öpmekle Belediye Başkanlığı yapılamaz

İnsanları kucaklamakla öpmekle Belediye Başkanlığı yapılamaz

CHP Silifke İlçe Başkanı Cemil Sungur gazetemize yaptığı açıklamada, “Geçmişle bugünü kıyaslayın. İnsanları kucaklamakla öpmekle Belediye Başkanlığı yapılamaz. Belediyecilik ciddi bir iştir. Sorumluluk gerektirir. Sloganımız kentimizi geleceğe taşıyoruz. Buda vizyon gerektirir” dedi.

BİZİ TEK BAŞINA YENEMEYECEĞİNİ ANLAYANLAR ŞİMDİ İKİŞER İKİŞER ÜSTÜMÜZE GELİYORLAR

Sungur açıklamasında, “Belediyecilik vizyon ve proje işidir. Bizim yaptıklarımızı onlar düşünemez hayal dahi edemez. Başkalarının proje diye halka sundukları şeyler bizim yaptıklarımızdır. Bizi tek başına yenemeyeceğini anlayanlar şimdi ikişer ikişer üstümüze geliyorlar. Bizim Silifkelilerle vatandaşlarımızla gönül ittifakımız var. Topu bir araya gelse bizi yenemezler. Bu gönül bağımızı koparamazlar. Silifke’nin kaybedecek zamanı yok. Geçmişle bugünü kıyaslayın. İnsanları kucaklamakla öpmekle Belediye Başkanlığı yapılamaz. Belediyecilik ciddi bir iştir. Sorumluluk gerektirir. Sloganımız kentimizi geleceğe taşıyoruz. Buda vizyon gerektirir” dedi.

BÜTÜN GÜCÜMÜZLE ÇALIŞIP SEÇİMİ YENİDEN KAZANACAĞIZ

Bütün güçleriyle çalışıp seçimi yeniden kazanacaklarını belirten İlçe Başkanı Cemil Sungur “Partimizde ayrı gayrı yoktur. Cumhuriyet Halk Partisinin en önemli özelliği demokrasiyi özümsemesidir ve her zaman kendi içerisinde demokratik yapısını korumasıdır. Çok sesliyiz ama çok başlı değiliz. Bu partide herkes en üst düzeyde örgüt disiplinine ve terbiyesine sahiptir. Silifke’miz özgür geleceğinden asla vazgeçmeyecektir. Sonuçta karşımızda kurulan ittifak insanların özgür iradesi ile oluşturduğu bir ittifak değildir. Zorlama ve dayama bir ittifaktır. Silifke halkı özgürlüğüne çok düşkündür. Baskıya ve dayatmalara asla boyun eğmez. Bu zorlamaların sandıkta karşılık bulacağını düşünmüyoruz. Bizim ittifakımız Silifke iledir. Silifke halkı iledir. Biz onlarla gönül ittifakı kurduk ve kurmaya devam edeceğiz. Zaten 5 yıldır yaptıklarımızla ve hizmetlerimizle Silifke halkının gönüllerindeyiz. Huzur için istikrar için hizmetlerin kesintisiz devamı için sanat için yeni parklar için çağdaşlık için Atatürk değerlerinin yaşatılması ve korunması ve en önemlisi özgür geleceği için Silifke halkı Cumhuriyet Halk Partisine ve Halkçı Başkan Mustafa Turgut’a sahip çıkacak ve ondan asla vazgeçmeyecektir. Hemşerilerimiz Mustafa Turgut ile o kadar güçlü bir bağ kurmuştur ki, ona o kadar yürekten bağlıdırlar ki. Onu bir ağabey bir kardeş, bir evlat, bir baba gibi görmektedirler. Kısacası Mustafa Turgut içlerinden birisidir. Silifkeli hemşerilerimizle kurduğumuz bu gönül bağını dayatma ittifakların topu bir araya gelse koparamaz bozamaz. Halkımızın Cumhuriyet Halk Partisine ve Mustafa Turgut’a olan sevgisini ve desteğini engelleyemez. Mustafa Turgut’un ittifakı Silifkeli Hemşerileri iledir. Bizde onların bu sevgisine bu güvenine başkanımızla birlikte örgüt olarak layık olmak için bütün gücümüzle çalışacağız. Onların yüzünü kara çıkartmayacağız. Kimseyi kırmak üzmek itibarsızlaştırmak yok saymak gibi bir hakkımız yoktur” dedi.

433 defa okundu , , kategorisinde, 15 Mar 2019 - 10:17 tarihinde yayınlandı
Yorum Yaz