Kaymakam Cinbir doludan zarar gören çiftçileri ziyaret etti

Kaymakam Cinbir doludan zarar gören çiftçileri ziyaret etti

Kaymakam Cinbir doludan zarar gören çiftçileri ziyaret etti

Silifke Kaymakamı Şevket Cinbir Yeşilovacık ve Işıklı Mahallelerinde meydana gelen dolu felaketi nedeniyle çiftçileri ziyaret edip geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Yeşilovacık ve Işıklı Mahallelerinde dolu, yağmur ve selin sebep olduğu felaket nedeni ile Seralarda, ekim alanlarında meydana gelen zararları yerinde incelemek ve zarar gören çiftçilerimizle konuyu görüşmek üzere arazi incelemesi ve istişare toplantısı için bölgeye giden Silifke Kaymakamı Şevket Cinbir, İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü ekiplerinin sahada çalışmalara başladığını bildirdi.

Çiftçilerimizin sorunlarını not alan Kaymakam Cinbir, İlçe Tarım Müdürlüğünce yapılan ön inceleme, detaylı rapora dönüşür dönüşmez gerekli girişimleri, bilgilendirmeleri yapacağını, ilgili talimatları vereceğini söyledi.

Kapısının milletimize açık olduğunu, her Cuma halk günü ile toplumun dilek ve taleplerini dinlediğini hakla paylaşan Kaymakam Cinbir, “Her şeyinizi belediyelerden, Kaymakamlıktan isteyin, doğru tarif edilmiş, kaliteli talepler doğru çözümler getirir” diyerek önemli bir konunun altını çizdi.

64 defa okundu , , kategorisinde, 04 Ara 2018 - 08:52 tarihinde yayınlandı
Yorum Yaz