Kaymakam Ersin Emiroğlu görevine başladı

Kaymakam Ersin Emiroğlu görevine başladı

Kaymakam Ersin Emiroğlu görevine başladı

Zafer Bayramı törenlerine katılan Kaymakam Ersin Emiroğlu, halk tarafından sevgi seli ile karşılandı.  Son çıkan Kaymakamlar Kararnamesi ile Silifke Kaymakamlığına atanan İzmit Kaymakamı Ersin Emiroğlu Silifke’deki görevine başladı.

Silifke’deki ilk resmi programı olan 30 Ağustos  Zafer Bayramı törenine katılan Kaymakam Ersin Emiroğlu, burada sevgi seli ile karşılandı. Programa katılanlarla tek tek selamlaşıp tanışan Kaymakam Emiroğlu, Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok, daire müdürleri ve vatandaşlarla sohbet etti.

30 Ağustos Programı sonrası Kaymakam Emiroğlu,  Belediye Başkan vekili Sadık Altunok, Daire Müdürleri, Siyasi Parti Temsilcileri ve vatandaşlarla birlikte Atatürk Anıtından Kaymakamlık binasına yürüdüler.

Kaymakamlık binasında tebrikleri kabul eden Kaymakam Ersin Emiroğlu, daha sonra Silifke Belediye Başkan Vekili Sadık Altunok, Silifke Cumhuriyet Başsavcısı Tahir Özgenç,  İlçe Jandarma Komutanı Jandarma J.Yüzbaşı Bülent Keskinsoy ve Baro Temsilcisi Aysel Gezer’i makamında konuk etti.

13 defa okundu , , kategorisinde, 02 Eyl 2019 - 08:48 tarihinde yayınlandı
Yorum Yaz