Kılıç Silifke İdmanyurdu seyircisini bir kez daha mutlu etti

Kılıç Silifke İdmanyurdu seyircisini bir kez daha mutlu etti

Kılıç Silifke İdmanyurdu seyircisini bir kez daha mutlu etti

İlçemizin voleybol takımlarından Kılıç Silifke İdmanyurdu durdurulamıyor. Kılıç Silifke İdmanyurdu Voleybol takımı 6 Ocak Pazar Günü kendi sahasında konuk ettiği İstiklal Ortaokulunu 3-0 yendi. Gurubunda hızla yükselişine devam eden İdmanyurdu seyircisini bir kez daha mutlu etti.

Türkiye Voleybol Federasyonu Erkekler 2. Lig 4. Gurupta mücadele eden Kılıç Silifke İdmanyurdu takımı ligdeki yükselişini her geçen gün arttırarak devam ediyor. 6 Ocak Pazar günü Silifke Spor salonunda İstiklal Ortaokulunu konuk eden temsilcimiz Kılıç Silifke İdmanyurdu setlerde sergilediği üstün oyun anlayışı ile maçı 3-0 kazandı. Setleri 25-15, 25-22 ve 25-15 sayı üstünlüğü ile geçen temsilcimiz Kırmızı Siyahlılar kendi seyircisi önünde durdurulamadığını bir kez daha gösterdi.

Türkiye Voleybol Federasyonu Erkekler 2. Ligine çıktığı günden buyana istikrarlı yükselişine devam eden ve özellikle kendi sahasında puan kaybetmeyen Kırmızı Siyahlılar, Play Off’lara kalarak bir üst lige çıkmak istiyor.

Kılıç Silifke İdmanyurdu takımı hem Silifke’nin hem de Mersin’in gururu olmaya devam ediyor diyen Kulüp Başkanı Av. Gürhan Dölek, “Her hafta olduğu gibi bu hafta da yükselişimize devam ettik. Oyuncularımız kendi seyircisi önünde durdurulamadığını bir kez daha gösterdi. Hem takım oyuncularımızın hem de teknik heyetimizin gayretleri ve azimli çalışmaları sonucu bu haftada rakibimizi 3-0 yenmeyi başardık. Önümüzdeki maçları da kazanmak ve bir üst ligin anahtarı olan Play Off oynamak istiyoruz. Bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan ve bizleri lige çıktığımız günden bu güne inançla destekleyen seyircimize sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.

115 defa okundu , , kategorisinde, 08 Oca 2019 - 10:00 tarihinde yayınlandı
Yorum Yaz