Kilim Kafe İlyas Sayın Taşucuspor’u ağırladı

Kilim Kafe İlyas Sayın Taşucuspor’u ağırladı

Kilim Kafe İlyas Sayın Taşucuspor’u ağırladı

Kilim Kafe sahibi İlyas Sayın Taşucuspor’u mekanlarında ağırlayarak sabah kahvaltısı verdi.

Taşucuspor futbolcuları yaptıkları antrenmanlarla çalışmalarına hız verirken Kulüp Başkanı Akın Yıldız hedeflerinin Taşucuspor’u iyi bir yerlere çıkarmak olduğunu söyledi.

Akın Yıldız; “Taşucuspor olarak bir olduk, birliğimizin neticesinde başarıya koşuyoruz. İnşallah sadece sporda değil diğer alanlarda da bir olup başarılara birlikte imza atarız. Sahada teknik adam ve futbolcularımız, saha dışında da yönetim üzerlerine düşeni yapacaklardır. Seyircimiz de hep yanımızda olmuştur. İnşallah bu yıl da aynı hedefe ulaşacağız. Hep birlikte yolumuza devam ediyoruz”

Akın Yıldız, “Gelinen noktada iyi işler yapacağımıza inanıyorum. Kulübümüz köklü ve büyük bir kulüptür. Sponsorlarımız sayesinde ayakta durmaya çalışıyoruz. Kilim Kafe işletmecisi İlyas Sayın beye spor ve sporcuya verdiği büyük destekleri hiçbir zaman unutmamız mümkün değildir” dedi.

İlyas Sayın ise, “Silifke’de spor kulüplerinin desteklenmesi gerekir. Taşucuspor takımımız genç ve yetenekli futbolculardan oluşuyor. Bu futbolcular güven veriyor. Gelecekte daha iyi işler yapacaklarına eminim. Spora ve sporcuya desteğimiz sürecektir. Taşucuspor ve tüm diğer kulüplerimize başarılar dilerim” dedi.

632 defa okundu , , kategorisinde, 16 Mar 2019 - 13:54 tarihinde yayınlandı
Yorum Yaz