Kızılay’ın Yeni Yönetiminden Kaymakam Cinbir’e Ziyaret

Kızılay’ın Yeni Yönetiminden Kaymakam Cinbir’e Ziyaret

Kızılay’ın Yeni Yönetiminden Kaymakam Cinbir’e Ziyaret

Türk Kızılay Derneği Silifke Şube Yönetim Kurulu Başkanı Barbaros Uçar ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte İlçemiz Kaymakamı Şevket Cinbir’i Makamında Ziyaret Etti.

Türk Kızılay Derneği Silifke Şube Yönetim Kurulu, İlçe Kaymakamı Sayın Şevket Cinbir’i makamında ziyaret etti. Türk Kızılay Derneği Silifke Şube Başkanı Barbaros Uçar, ziyarette yeni yönetim olarak, Silifke Kızılay Şubesinin mevcut durumu ve faaliyetleri hakkında sayın kaymakamımıza bilgi verdik,  ziyaret vesilesiyle kendilerinin tavsiyelerini ve yenilikçi fikirlerini aldık. Silifke Kızılay Derneğinin her zaman en büyük destekçisi olan ve ziyaretimiz sırasında ” Türk Kızılay Derneği Silifke Şubesinin her türlü faaliyetinin yanında, başında ve destekçisi olmaya devam edeceğiz” diyen Sayın Kaymakamımıza, Yönetim Kurulu üyeleri olarak teşekkür ederiz dedi.

Yeni Yönetim Kurulunu tebrik eden Kaymakam Cinbir,” Türk Kızılayı Silifke Şubesinin örnek ve başarılı çalışmalarının devamını diliyorum. Yeni Yönetim Kurulunun Kızılayı bütün Silifkelilerin ilgi duyduğu ve gönüllü olacağı bir noktaya taşıyacağına inanıyorum. Bu süreçte bütün kurum ve kuruluşlarımızla Kızılay Silifke Şube Yönetim Kurulunun yanında olmaya devam edeceğiz.” dedi.

147 defa okundu , , kategorisinde, 12 Mar 2019 - 08:22 tarihinde yayınlandı
Yorum Yaz