Liderden, İskenderun spora da aynı tarife ; 2-1

Liderden, İskenderun spora da aynı tarife ; 2-1

Liderden, İskenderun spora da aynı tarife ; 2-1

Medcem Silifke Belediye spor İskenderun spor’u da Necati ve Yılmaz’ın golleriyle yendi. Türkiye Futbol Federasyonu BAL Ligi 5.’ci grupta mücadele eden Medcem Silifke Belediyespor Silifke Şehir Stadında karşılaştığı güçlü rakibi İskenderunspor’u Necati Önel ve Yılmaz Lüle’nin attığı gollerle 2-1 mağlup ederek liderliğini korudu.

TRİBÜNLER DOLDU TAŞTI

Maça yoğun ilgi gösteren Silifkeli taraftarlar stadı tıklım tıklım doldururken, stada sığmayan taraftarlar stad çevresinde bulunan tellerin arkasından karşılaşmayı izlerken, taraftarlar büyük bir coşkuyla takımlarını desteklediler. Karşılaşma bitiminde Teknik heyet, futbolcular büyük taraftarlarla birlikte büyük bir sevinç yaşarken, Şampiyonluk şarkıları söylendi. Taraftarlar ayrıca Silifke Şehir Stadı çevresine bir an önce ek tribün yapılmasına istediler.

LİDER TAKIMIMIZI KUTLUYORUM

Grubunda Lider olan Medcem Silifke Belediyespor teknik heyeti ve futbolcuları tebrik eden Silifke Belediye Başkanı ve Medcem Silifke Belediyespor Onursal Başkanı Mustafa Turgut, “Takımımız, bizlerin yüzünü güldürdü. Her zaman sporun ve sporcunun yanındayız. Takımımız, sezon sonrası başarılı olup Şampiyon olacaktır. Silifke’miz daha üst ligleri hak ediyor. Silifkeli taraftarlarımıza da desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

TARAFTARLARIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Silifke stadını tıklım tıklım dolduran ve takımı destekleyen tüm taraftarlara teşekkür eden Medcem Silifke Belediyespor Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Ahmet Şimşek, “Takımımız hafta boyunca maça iyi hazırlandı ve güzel bir oyunla kazandık. Yolumuza devam ettik. Teknik heyetimizi ve futbolcularımızı kutlarken, taraftarlarımıza da çok teşekkür ediyorum” dedi.

Şimşek, “Mersin geneli takımları içerisinde en yakın rakibimiz olan Mut’la 8, İçel sporla 7 puan farkına  çıkardık. İnşallah diğer maçlarımızı da kazanarak şampiyon olmak istiyoruz. Futbolcularımı kutluyorum” dedi.

HEDEFLERİMİZDEN ASLA YILMAYACAĞIZ. YETER Kİ SİLİFKE BİZE SAHİP ÇIKSIN

“İskenderun spor maçı zorlu bir maç oldu” diyen Futbol Şube Sorumlusu Şimşek, “Ligde hep birlikte, el ele vererek zorlu maçları aşacağız. Çok güçlü bir takımla oynadık. Biz hedeflerimizi büyük belirledik. Yani bu kolay bir iş değil. Hedeflerimizden asla yılmayacağız. Şehre de şu mesajı veriyorum; 3 puan altın değerindedir. Herkes değerini bilsin. Başarının gelmesi içinde herkesin takıma sahip çıkması lazım. Lig uzun bir maraton İstediğimiz galibiyeti aldık. Bundan sonra yolumuz açık. Yeter ki Silifke sahip çıksın” dedi.

KAZANMAK İÇİN GEREKENİ YAPTIK

“Mücadeleci oyun anlayışıyla her zaman kazanmayı hedefleyen bir ekip olduğumuz için maçlarda golü puan veya puanları düşünüyoruz” diyen Teknik Direktör Gürsoy Turan, “Bugünde aynısı oldu. Golü düşündük galibiyeti düşündük. İyiysen mutlaka kazanırsın. Biz bunun bilincindeyiz. İyiler mutlaka kazanır. İskenderun spor güçlü bir ekip. Biz İskenderun’dan daha iyi ve galibiyeti daha çok isteyen tarafta olduk. Bunu saha içerisinde futbolcularım verilen taktikleri harfiyen yerine getirerek galibiyet aldılar. Futbolcularımı tebrik ediyorum” dedi.

Gürsoy Turan, “Futbolcularım iyi mücadele ettiler ve güzel bir oyunla kazandık. Oyuncularım maçtan önce istediklerimizin hepsini sahada yaptı, oyun disiplininden hiç kopmadılar. Takım ismi fark etmeden her maçımıza aynı şekilde oyun disiplinini bozmadan ve galibiyet için oynayacağız. Bu galibiyetler, kazanmalar, mücadeleler takımımıza öz güven, moral, motivasyon oluyor” dedi.

52 defa okundu , , kategorisinde, 13 Şub 2019 - 08:41 tarihinde yayınlandı
Yorum Yaz