Medcem Belediye Gölhisar’a Patladı: 3-0

Medcem Belediye Gölhisar’a Patladı: 3-0

Medcem Belediye Gölhisar’a Patladı: 3-0

BAL ligi 7. grupta mücadele veren temsilcimiz uzun süredir galibiyet yüzü göremeyen Medcem Silifke Belediyespor kendi saha ve seyircisi önünde karşılaştığı Gölhisarspor’a patladı: 3-0

Maçın gollerini Onur, İbrahim Gök ve Necati attı.

Teknik Direktör Yılmaz Özlem yaptığı açıklamada, “Gölhisar spor maçında ilk yarıda istediğimiz oyunu sahaya yansıttık. Fakat ikinci yarıda bireysel hatalar ile ve zaman zaman oyunun belirli bölümlerinde oyundan düştük. Taraftarımız biraz sabırlı olsun. Önümüzde ki haftalarda bambaşka bir Medcem Silifke Belediyespor izlettireceğiz. Önümüzde ki maçları da kayıpsız geçmek istiyoruz. Bu ligde her şey olabilir” dedi.

Yılmaz Özlem, “Disiplin konusunda daha derli ve toplu oynamak zorundayız. Bizler futbol oynamayı isteyen, arzulayan bir takımız, o yüzden sahaya çıkıyoruz. Maçlarda görüldüğü üzere pas yapan bir takımız. Medcem Silifke Belediyespor’umuzun aldığı galibiyet ve izlenmesi oldukça keyifli bir takım olması bizleri oldukça mutlu ediyor. Takıma ve teknik heyete her zaman her yerde destek veren taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Medcem Silifke Belediyesporumuzun sezon sonunda hak ettiği yerde olacağına yürekten inanıyorum” dedi.

FUTBOLCULARIMI VE TEKNİK EKİBİMİZİ KUTLUYORUM

Kulüp Başkanı Mehmet Ali Özer ise, “Biz başarıya inandık, azim ve kararlılıklar inanarak takımın hassas noktalarını görerek, açıklarını kapatarak ve bizim de onursal olarak destek düşüncesi içerisindeyiz. Burada ki en önemli başarı aile içinde hareket etmeleridir. Amacımız Küçük olan ilçemizi bir noktada toparlayabilmektir. Burada ilçemizi sportif anlamda ismini duyurmaktan daha ziyade halkımızı bir noktada nasıl kenetleyebilmeliyiz düşüncesiyle futbol ön plana çıktı. Gerçek anlamda ilçe kenetlendi, herkes bu takıma sahip çıkmak zorundadır. İlçe içerisinde dün zıt noktada olan görüşlüler bir ideal uğruna tek ses olarak Medcem Silifke Belediyespor maçlarını izlemeye geliyorlar. Silifke halkı maç günlerini iple çekiyorlar ve burada olan başarıda kendi paylarının da olmaları nedeniyle mutluluk içerisinde yorum yapıyorlar” dedi.

1114 defa okundu , , , kategorisinde, 20 Şub 2018 - 08:42 tarihinde yayınlandı
Yorum Yaz