Medcem Belediye, Tecrübeli hoca Muzaffer Tozlu ile anlaştı

Medcem Belediye, Tecrübeli hoca Muzaffer Tozlu ile anlaştı

Medcem Belediye, Tecrübeli hoca Muzaffer Tozlu ile anlaştı

Medcem Silifke Belediyespor Tecrübeli Teknik Direktör Muzaffer Tozlu ile anlaştı. Silifke’ye gelen Teknik Direktör Tozlu, Silifke Belediyesi Ünal Ünüvar Tesislerini ve kulüp binasını gezerek, Kulüp Başkanı Gürhan Dölek ve yönetim kurulu üyelerinden bilgi aldı.

Teknik Direktör Gürsoy Turan ile karşılıklı alınan çalışmama kararından sonra hoca arayışına giren Medcem Silifke Belediyespor yönetimi başarılı ve tecrübeli Teknik Direktör Muzaffer Tozlu ile anlaştı.

Yeni yönetim ile birlikte beyaz bir sayfa açtıklarını belirten Medcem Silifke Belediyespor Kulüp Başkanı Gürhan Dölek “ Teknik direktör konusunda çalışmalarımızı titizlikle sürdürdük. Bu arayışın ardından tecrübeli teknik direktör Muzaffer Tozlu  ile anlaşma sağladık, birlik ve beraberlik içerisinde çıktığımız bu yolda elbet zorluklar olacak, bunların da üstesinden en iyi şekilde gelmeye gayret ediyoruz. Eksikliklerimizi ve hatalarımızı tespit ederek, takımımızı hak ettiği konuma getirmenin kararlılığı içerisinde olacağız. Yeni teknik direktörümüzün tecrübesi ve başarılarıyla takımımızı yeniden zaferlerle donatacağız. Ben bu anlaşmanın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyor, başarılar diliyorum” dedi.

Medcem Silifke Belediyespor Teknik Direktörü Muzaffer Tozlu ise “Futbolu 24 saat yaşayan bir şehre geldim. Silifke her zaman futbol şehri olarak anılır. Silifke’ye geldiğim için çok mutluyum. Bilgi, tecrübelerimi Medcem Silifke Belediyespor için paylaşacağım. İnşallah hedeflerimiz doğrultusunda çok çalışacağız, hedefimize  ulaşacağız.”dedi.

Medcem Silifke Belediyespor Teknik Direktörü Muzaffer Tozlu Mersin İdman Yurdu, Mersin Büyükşehir Belediye Meskispor, Aksarayspor, Mezitlispor, Kilimli Belediyespor, Erdemli Belediyespor, Kardemir Karabükspor, İdman Yurdu 1925 takımlarında teknik direktörlük yaptı.

48 defa okundu , , kategorisinde, 03 Tem 2019 - 09:16 tarihinde yayınlandı
Yorum Yaz