Medcem Silifke Belediyespor’da yüzler gülüyor: 2-0

Medcem Silifke Belediyespor’da yüzler gülüyor: 2-0

Medcem Silifke Belediyespor’da yüzler gülüyor: 2-0

Medcem Silifke Belediyespor hafta sonu kendi sahasında karşılaştığı Burdur Bucakspor’u Ahmet Bağış ve Tugay Şahin’in attığı gollerle 2-0 mağlup etti. İlk yarıyı kayıpsız kapatan Medcem Silifke Belediyespor’da yüzler gülüyor.

Medcem Silifke Belediyespor’un başarılı teknik direktörü Yılmaz Özlem, “Bucak spor maçında ilk yarıda istediğimiz oyunu sahaya yansıttık. Fakat ikinci yarıda bireysel hatalar ile ve zaman zaman oyunun belirli bölümlerinde oyundan düştük. Taraftarımız biraz sabırlı olsun. Önümüzde ki haftalarda bambaşka bir Medcem Silifke Belediyespor izlettireceğiz. İlk yarı sona erdi. Bu ligde her şey olabilir.  Disiplin konusunda daha derli ve toplu oynamak zorundayız. Bizler futbol oynamayı isteyen, arzulayan bir takımız, o yüzden sahaya çıkıyoruz. Maçlarda görüldüğü üzere pas yapan bir takımız. Bucakspor maçı bizim için çıkış haftasıdır. Takıma ve teknik heyete her zaman her yerde destek veren taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Medcem Silifke Belediyesporumuzun sezon sonunda hak ettiği yerde olacağına yürekten inanıyorum. Biz başarıya inandık, azim ve kararlılıklarla inanarak takımın hassas noktalarını görerek, açıklarını kapatarak İkinci yarıya hazırlanacağız. Burada ki en önemli başarı aile içinde hareket etmektir.

Amacımız Küçük olan ilçemizi bir noktada toparlayabilmektir. Burada ilçemizi sportif anlamda ismini duyurmaktan daha ziyade halkımızı bir noktada nasıl kenetleyebilmeliyiz düşüncesiyle futbol ön plana çıktı. Gerçek anlamda ilçe kenetlendi, herkes bu takıma sahip çıkmak zorundadır. İlçe içerisinde dün zıt noktada olan görüşlüler bir ideal uğruna tek ses olarak Medcem Silifke Belediyespor maçlarını izlemeye geliyorlar. Silifke halkı maç günlerini iple çekiyorlar ve burada olan başarıda kendi paylarının da olmaları nedeniyle mutluluk içerisinde yorum yapıyorlar”

1122 defa okundu , , , kategorisinde, 20 Ara 2017 - 14:32 tarihinde yayınlandı
Yorum Yaz