Medcem Silifke Belediyesporlu futbolcularımıza teşekkür ediyoruz

Medcem Silifke Belediyesporlu futbolcularımıza teşekkür ediyoruz

Medcem Silifke Belediyesporlu futbolcularımıza teşekkür ediyoruz

Mustafa Akyüz, İbrahim Ertaş ve Lütfi Katı Medcem Silifke Belediyespor takımına Narlıkuyu Apo’nun yeri balık restaurantında yemek verdi.

Teknik Direktör Yılmaz Özlem, teknik ekip ve futbolcular yemekte Mustafa Akyüz, İbrahim Ertaş ve Lütfi Katı ile bir araya geldi.

Futbolcular, “Birlik ve beraberlik olduğu sürece, başarı zaten kendiliğinden geliyor. Atalarımızın da dediği gibi inanmak başarmanın yarısıdır. Maçlarımıza gelerek bizlere destek olan Silifke halkına teşekkür ediyoruz” diye konuştular.

Önceki senelerde Silifkespor’un 2. ligde ve 3. ligde mücadele ettiğini belirten Mustafa Akyüz, “Silifke’de spora ve sporcuya bir zamanlar gereken desteği sağladık. Çekirdekten yetişen sporcularımızı ileri ki yıllarda başarılı takımlarda görmek ve bizleri temsil etmesini sağlamak bir Silifkeli olarak hepimizin görevleri arasında olmalıdır. Genç nesile sahip çıkmak için var gücümüzle çalışıp, takımımızı hak ettiği konuma getirmeliyiz. Silifke gerçekten spor alanında başarılı ve alt yapısı sağlam bir ilçe” dedi.

Mustafa Akyüz, “Takımımızı, kulüp yönetimimizi, teknik heyetimizi, futbolcularımızı ve Silifke spora gönül vermiş tüm taraftarlarımızı tebrik ediyorum. Bizlere bu güzel heyecanı yaşattıkları için.  Futbolcularımızdan teknik heyetimize kadar herkes kendini bu yola hazırlayarak, inanmış ve kararını ortaya koymuş durumda. Bizimle birlikte takımımızı yalnız bırakmayan ve desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen taraftarlarımıza ve Silifke halkımıza da ayrıca teşekkür ediyorum. Geçtiğimiz sezonda başarılı bir performans sergilendi. Takımımızın bu kararlılığını ve başarısını bu sezonda da görüyoruz. Sizler bizim yüzümüzü güldürüyorsunuz. Sizlerle ne kadar övünsek azdır. Kulüp başkanı ve yönetici arkadaşlarımıza, idari ve teknik kadromuza emeklerinden dolayı ayrıca teşekkür ediyorum. Birlik ve beraberlik olduğu sürece, başarı zaten kendiliğinden geliyor. Atalarımızın da dediği gibi inanmak başarmanın yarısıdır. Başarılarla dolu yeni bir sezon diliyorum” dedi.

“Takımımıza Silifkeliler olarak sahip çıkmalıyız” diyen Mustafa Akyüz, “Her yıl olduğu gibi bu yılda da başarılı işlere imza attınız ve başarılarımıza bir yenisini daha katarak devam ediyorsunuz. Bundan sonrada takımımıza, sporumuza, ahlakımıza sahip çıkalım ki gelecekte gençlerimizi bu sporu sevdirelim ve futbolla beraber bütün spor dallarını da oluşturarak başarılı olalım.  Bu arkadaşlarımız, gençlerimiz nasıl oynarlarsa oynasınlar bize emanet edilmiş çocuklarımızdır. Bunlara biz sahip çıkalım. Yenerler, yenilirler olur, hepsi sporun içerisinde var. Ben sağduyulu olarak, taraftar olarak, Silifkeli olarak deplasmanda ve şehrimizde her zaman için bize yakışır bir şekilde taraftarlık, sportmenlik diliyor, kazasız belasız maçlar oynamanızı istiyorum. Başta teknik direktörümüz, hocalarımız, malzemecimiz, masörümüz olmak üzere herkesin emeği var. Hepinizi sevgi saygılarımla selamlıyorum” dedi.

488 defa okundu , , , kategorisinde, 21 Ara 2018 - 09:52 tarihinde yayınlandı
Yorum Yaz