SGK Yeni Binasına Taşındı

SGK Yeni Binasına Taşındı

 

SGK Yeni Binasına Taşındı

İlçemiz SGK müdürlüğü yeni binasında hizmet veriyor. Silifke’de Sosyal Güvenlik Kurumu(SGK) İlçe Müdürlüğü, Saray mahallesi Fevzi Çakmak caddesinde 600 M2 hizmet alanı olan binanın birinci katında hizmet vermeye başladı.

SGK BİR HAFTADAN BERİ YENİ BİNASINDA HİZMET VERİYOR

SGK Yeni Binasına Taşındı. Eski Ticaret ve Sanayi Odasının en üst katında hizmet veren Sosyal Güvenlik Kurumu(SGK) Silifke İlçe Müdürlüğü,İlçemizin en eski caddelerinden Fevzi Çakmak caddesindeki yeni binasında vatandaşlarımıza hizmet vermeye başladı.

SGK İlçe Müdürü Mustafa Aydemir; “ Kurumlarının daha önce halk arasında ticaret ve sanayi odası eski binasında çok zor şartlar altında vatandaşlarımıza hizmetini sürdüren kurumumuz,

Saray mahallesi Fevzi Çakmak caddesi 130/A  taşındıklarını ve burada 14 personelle vatandaşlara hizmet vermeye başladıklarını belirtti.

Yaklaşık bir hafta önce başlayan taşınma işleminin tamamlandığını anlatan SGK İlçe Müdürü Aydemir, yeni taşındıkları binanın 600 metre kare olduğunu ve 300 metre karesinin vatandaşlara  hizmet vermek için kullanıldığını ve 300 metre karesinin de arşiv olarak kullanıldığını belirtti. Kurumlarının tek katlı bütün vatandaşların rahat edebileceği bir konumda olduğunu belirten Aydemir, “ yeni binada  tüm birimleriyle birlikte hizmet vermeye başladığını kaydetti. Müdür Aydemir; “Daha önceki binamız  Silifke ticaret ve sanayi odasının malı olan ve son katında 75 merdivenle çıkılan binada hizmet verdik. Eski binamız halk arasında çok zor çıkılan bir binada hizmet veriliyor olarak bilinmekte idi.

Şuanda bulunduğumuz yer de halk arasında kullanışlı düz bir satıhda ve birinci katta bir merdiveni bile olmayan binada hizmet veriliyor denilmektedir. Yeni hizmet binamız, Saray Mahallesi Mareşal Fevzi Çakmak caddesi  üzerinde bulunuyor.

Yaklaşık bir hafta önce bu yeni binamıza taşındık. Burada bütün hemşehrilerimize hizmet vermeye başladık. Burada daha rahat ve nezih bir fiziki ortamda, huzurlu bir şekilde hizmet veriyoruz” diye konuştu.

52 defa okundu , , kategorisinde, 03 Tem 2019 - 09:15 tarihinde yayınlandı
Yorum Yaz