Silifke 6 Pas spor, Kargıpınarıspor’a galip: 1-0

Silifke 6 Pas spor, Kargıpınarıspor’a galip: 1-0

Silifke 6 Pas spor, Kargıpınarıspor’a galip: 1-0

  1. Amatör Kümede mücadele veren temsilcimiz 6 Pas spor Silifke Şehir Stadyumunda karşılaştığı Kargıpınarı spor’u Deniz’in attığı tek golle 1-0 mağlup etti. Bu durumla 6 Pas spor ligde oynadığı 3 maçtan 3 galibiyetle ayrılarak liderlik koltuğuna oturdu.

Kendi saha ve seyircisi önünde Kargıpınarı spor ile karşılaşan 6 Pas spor karşılaşmadan 1-0 galip ayrıldı.

SİLİFKE HALKI BİZE GÜVENSİN

Kargıpınarı maçından galip geldikleri için mutlu olduklarını belirten 6 Pas spor takımının tecrübeli teknik direktörü Edim Demir, “Süper Amatör ligi yolunda bir engeli daha aştık. Galip geldiğimiz için mutluyuz. Bugünde galip geldik ve ligde iddiamızı sürdürdük. Tüm maçlarımızı kazanmak için sahaya çıkıyoruz. Hak ettiğimiz bir galibiyeti almanın sevincini yaşadık. Silifke tarihinde hiçbir sezon taraftarımız bu kadar muhteşem olmamıştı. Taraftarımız tribünleri doldurarak, futbolcularımız gibi yüreklerini ortaya koydular. Futbolcularımızı, yöneticilerimizi ve taraftarımızı kutluyorum. Silifke halkının bize güvenmesini ve inanmasını istiyoruz. Bizim yanımızda olsunlar bizde saha içerisinde gerekeni yapacağız” diye konuştu.

TEKNİK HEYETİMİZE VE FUTBOLCULARIMIZA SONUNA KADAR GÜVENİYORUM

“Eleştiriler eğer yapıcı olmaz ise takımımıza bir şey katmaz” diyen Edim Demir, “Bu takımı buraya kadar teknik heyetimiz, futbolcularımız ile büyük Silifke taraftarlarımız getirdi. Ayağa kalkmak ve tekrar bir olup birimizi yıpratacak eleştiriler yerine takımımıza sahip çıkmak zorundayız.  Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada ligi en iyi yerde bitirecek güce sahibiz. Çünkü teknik heyetimize ve futbolcularımıza sonuna kadar güveniyorum” dedi.

KARGIPINARI MAÇINA HAFTA BOYUNCA İYİ HAZIRLANDIK

Kargıpınarı maçına iyi hazırlandıklarını belirten takımın kaptanı gol kralı Mehmet Şıralı ise, “Kargıpınarı maçına hafta boyunca iyi hazırlandık ve çalışmalarımızın karşılığını galip gelerek aldık. Ligimiz gerçekten çok güçlü takımlardan oluşuyor. Bizimde gücümüz ortada, Futbolcu arkadaşlarımı kutluyorum. Stadı dolduran taraftarlarımıza da desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Ligde hep birlikte, el ele vererek zorlu maçları aşacağız. Biz hedeflerimizi büyük belirledik. Yani bu kolay bir iş değil. Hedeflerimizden asla yılmayacağız. Şehre de şu mesajı veriyorum; 3 puan altın değerindedir. Herkes değerini bilsin. Başarının gelmesi içinde herkesin takıma sahip çıkması lazım. Lig uzun bir maraton İstediğimiz galibiyeti aldık. Bundan sonra yolumuz açık. Yeter ki Silifke sahip çıksın” dedi.

Kulüp Başkanı Şimşek Akay ise; “Biz takım olarak Silifke şehrine yakışanın en iyisini yapmak istiyoruz. Tabi ki zor şartlarda kurduğumuz bir takım var. Takımımız inandı, bu şehre iyi futbol seyrettirmek istiyor, başarı getirmek istiyor ve emek harcamak istiyor. Biz takım olarak, yönetim olarak gereken bütün fedakârlıkları fazlasıyla yapıyoruz. Artık bundan sonra Silifke şehrine düşüyor. Silifkeliler bize hak ettiğimiz değeri verirse bir problem kalmayacak diye düşünüyorum” şeklinde konuştu.

618 defa okundu , , , kategorisinde, 20 Eki 2018 - 10:11 tarihinde yayınlandı
Yorum Yaz