Silifke Adliyesince Taşucu Öğretmenevinde İftar Yemeği Düzenlendi

Silifke Adliyesince Taşucu Öğretmenevinde İftar Yemeği Düzenlendi

Silifke Adliyesince Taşucu Öğretmenevinde İftar Yemeği Düzenlendi

Silifke Cumhuriyet Başsavcılığı Ramazan Ayı ve Silifke Hâkimi iken geçici yetkiyle Ceza İşleri Genel Müdürlüğü Tetkik Hakimliğine görevlendirilen Tayfun Öztürk’ün vedası münasebetiyle Taşucu Lütfi Elvan Öğretmenevi’nde iftar ve veda yemeği düzenlendi.

Yemeğe Silifke Kaymakamı Şevket Cinbir,  Silifke Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Köklü, Silifke Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Fatih Kutluboğa, Silifke merkez ve mülhakat Adliyelerinde görevli Hakim ve Cumhuriyet Savcıları, Silifke İlçe Emniyet Müdürü, Silifke İlçe Jandarma Komutanı, Taşucu Sahil Güvenlik Bot Komutanı, İlçe Askerlik Şubesi Başkanı, Silifke Baro Temsilcisi, İlçe Oda Başkanları, İlçe Kurum Müdürleri, İlçe Devlet Hastanesi Başhekimi,  Adliye personelleri ve aileleri katıldı.

İftar yemeğinden sonra yapılan duanın ardından tayini çıkan Hakim Tayfun Öztürk’e Silifke Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Köklü ve Adalet Komisyonu Başkanı Fatih Kutluboğa tarafından birlikte günün anısına plaket takdim edildi.

Silifke Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Köklü, “Gelişiyle ruhlarımızı arındıran rahmet, bereket ve mağfiret iklimi olan Ramazan ayına erişmenin huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Gönülleri birbirine bağlayan, ruhların açlıkla sükûn bulduğu ve maneviyatın en yoğun olduğu Ramazan ayı münasebetiyle sizlerle bir arada olmaktan mutluluk duyuyorum. Ayrca tayini çıkan Hakimimiz Tayfun Öztürk’e Adalet Hizmetine vermiş olduğu katkılardan dolayı teşekkür ediyor, meslek hayatında başarılar diliyorum” dedi.

Hakim Tayfun Öztürk’te yaptığı konuşmada, “Silifke Adliyesi Benim ilk göz ağrım olmakla birlikte meslek hayatımda ayrı bir öneme sahiptir. Mesleğimin başında böyle güzel bir ortamda çalışmış olmaktan mutluluk duyuyorum, sizleri hiç unutmayacağım” diyerek teşekkür etti.

Program,  tasavvuf musiki dinletisinin ardından sona erdi.

32 defa okundu , , kategorisinde, 31 May 2019 - 11:21 tarihinde yayınlandı
Yorum Yaz