Silifke İdmanyurdu deplasmandan puanla döndü

Silifke İdmanyurdu deplasmandan puanla döndü

Silifke İdmanyurdu deplasmandan puanla döndü

Temsilcimiz Kılıç Silifke İdmanyurdu, Hatay deplasmanından puanla döndü.

Türkiye Voleybol Federasyonu Erkekler 2. Lig 4. gurupta mücadele eden Kılıç Silifke İdmanyurdu deplasmanda Hatay Erzin Yeşilkent Spor’u 3-1 yendi. 16 Aralık Pazar günü Erzin Yeşilkent Spor’un konuğu olan Kırmızı Siyahlılar 1920 Maraşspor malubiyeti sonra Hatay’da moral buldu.

Başa baş geçen ve 26-24 kaybedilen birinci set sonrası toparlanan kılıç Silifke İdmanyurdu ikinci seti 25-22, üçüncü seti 25-16 ve dördüncü seti de 25-22 alarak sahadan galibiyetle ayrılan taraf oldu. 10 takım arasında dördüncü sırada bulunan Kılıç Silifke İdmanyurdu 23 Aralık Pazar günü Silifke Spor salonunda 3. sırada bulunan Pema Kolejini konuk edecek.

Hatay deplasmanından galibiyetle döndüğümüz için mutluyuz diyen Kulüp Başkanı Av. Gürhan Dölek, “Hatay Erzin Yeşilkent Spor karşısında iyi bir oyun sergileyerek Silifke’ye puanla döndüğümüz için çok mutluyuz. Başa baş geçen birinci setin ardından takımımız toparlanarak üstünlüğü eline geçirdi. Üç set boyunca üstünlüğünü sürdüren takımımız puan alan taraf oldu. Şampiyonluk yolunda deplasmanda önemli bir karşılaşmayı da kazanmış olduk. Bu hafta kendi evimizde 3. sırada bulunan Pema Kolejini konuk edeceğiz. Tüm Silifkelilerin de desteği ile Pema Kolejini yenip 3. sıraya yükselmek istiyoruz” dedi.

Kaybettiğimiz puanı Hatay’da telafi ettik diyen Antrenörler Eyüp Doğan ve Ali Çetin, “Yeşilkent Spor karşısında iyi bir oyun sergiledik. Oyuncularımızın hem bireysel başarısı hem de takım başarısı bizlere galibiyeti getirdi. Başarılı bir şekilde galibiyet serimize devam etmek istiyoruz. Bu nedenle 23 Aralık Pazar günü oynayacağımız Pema Koleji karşılaşmasına tüm Silifke halkını davet ediyoruz. Seyircilerimizin desteği ile bu karşılaşmadan 3-0 galibiyetle ayrılmak istiyoruz” dedi.

231 defa okundu , , kategorisinde, 21 Ara 2018 - 09:53 tarihinde yayınlandı
Yorum Yaz