Silifke TSO ve MDTO yönetiminden Altunok’a ziyaret

Silifke TSO ve MDTO yönetiminden Altunok’a ziyaret

Silifke TSO ve MDTO yönetiminden Altunok’a ziyaret

Silifke Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Nurettin Kaynar, Genel Sekreter Yıldırım Baydar, Mersin Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi Atahan Çukurova ve Genel Sekreter Korel Özbenli, Belediye Başkanvekili Sadık Altunok’u ziyaret ederek, Taşucu’nda bulunan AKTER A.Ş’ye ait Gemi ve Yat Bakım Tersanesinin son durumuyla ilgili bilgiler verdi.

Mersin Deniz ve Ticaret Odası ile Silifke Ticaret ve Sanayi Odası yönetimini makamında konuk eden Başkanvekili Sadık Altunok, birlik ve beraberliğin önemine değinerek, yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Karşılıklı fikir alış verişinde bulunarak Başkanvekili Altunok ile bir süre sohbet eden oda yöneticileri, “Başkanvekilimiz Sadık Altunok’un çalışmalarını takip ediyoruz. Başarılı ve güzel hizmetler yapıyor. Kendisini, Taşucu’nda bulunan AKTER A.Ş’ye ait Gemi ve Yat Bakım Tersanesinin son durumuyla ilgili bilgilendirdik. Çalışmalarla ilgili fikir alış verişinde bulunduk. Başkanvekilimiz Sadık Altunok ve ekibine hizmetlerinde başarılar diliyoruz’ dedi.

‘Silifke’mize ve Silifke halkımıza en iyi hizmeti sunmanın gayretini gösteriyoruz” diye konuşarak yapılan ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade eden Başkanvekili Altunok, “Birlik ve beraberlik içerisinde çalışarak, bu güzel kentimizi hak ettiği konuma taşıyacağız. Siz değerli yöneticilerimizin bizleri ziyaret ederek onurlandırması bizler için gurur vericidir” dedi.

6 defa okundu , , kategorisinde, 31 Tem 2019 - 09:40 tarihinde yayınlandı
Yorum Yaz