Sünnet Şölenimize Tüm Halkımızı Davet Ediyorum

Sünnet Şölenimize Tüm Halkımızı Davet Ediyorum

Sünnet Şölenimize Tüm Halkımızı Davet Ediyorum

Belediye hizmetlerinin sosyal ve kültürel etkinliklere ağırlık vererek devam ettiğini ifade eden, Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok, “4 Eylül 2019 Çarşamba günü saat 17:30’da Sayağzı Mesire Alanında gerçekleştirileceğimiz olan Sünnet Şölenine tüm halkımızı davet ediyorum” dedi.

Silifke Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü organizesinde gerçekleştirilecek olan Sünnet şölenine katılımın yoğun olması beklenirken, Belediye Başkanvekili Sadık Altunok, belediye hizmetlerinin sosyal ve kültürel etkinliklere ağırlık vererek devam ettiğini ifade etti.

Altunok, “Çocuklarımızı ücretsiz sünnet ettirerek mutlu günlerine ortak olacağız. Bu yıl yapacağımız sünnet şöleninde çocuklarımıza sünnet kıyafetlerini ücretsiz dağıtacağız. Sünnet şölenine kayıtlarımız sona erdi ve Çarşamba günü düzenleyeceğimiz bu şenlikte çocuklarımız ve ailelerimizle bir araya geleceğiz.

Sürpriz eğlenceler ve animasyon gösterileriyle dolu olacak sünnet şöleninde anne babalar için erkek evlatlarının ilk mürüvvetini gördüğü, mutlu oldukları günlerden biri olarak hatıralarında kalacaktır. Bu kentte yaşayan çocuklarımızın bu mutluluklarını paylaşmaktan buna vesile olmaktan çok büyük bir haz duyuyorum. Bu geleneğimiz inşallah bundan sonraki yıllarda da devam edecektir” dedi.

15 defa okundu , , kategorisinde, 03 Eyl 2019 - 09:01 tarihinde yayınlandı
Yorum Yaz